• خدمات مشاوره شرکت مهندسین مشاور خشت طلایی

  خدمات مشاوره

  شرکت مهندسی خشت طلایی با سابقه ای درخشان در زمینه فعالیت ساخت و ساز در نظر دارد توسط کارشناسان مجرب و مهندسین خبره ، خدمات مشاوره ای رایگان در زمینه های ذیل ارائه دهد:

  خدمات مشاوره ساخت و ساز

  شرکت مهندسی خشت طلایی ارائه دهنده خدمات مشاوره ای فنی و مهندسی با رویکرد ساخت و ساز کم هزینه و کیفیت بالا از لحاظ مقاومت و مطابق با متد های روز دنیا می باشد.

  خدمات مشاوره شهرداری

  آشنایی با آیین نامه ها و استانداردهای شهرداری در امر ساخت و ساز  گذشته از تسهیل اخذ مجوزهای لازم و سرعت بخشیدن به فرایند کاری، از به وجود آمدن هزینه های اضافی و اتلاف وقت مخصوصا در شرایطی که ساخت و ساز ساختمان در مراحل پایانی و یا حتی تمام شده است، جلوگیری خواهد کرد. مجموعه خشت طلایی با آشنایی حاصل از تجربه ای طولانی در زمینه ساخت و ساز ساختمان، روش های ساخت و ساز قانونی ساختمان مورد نظر شما را بر اساس آیین نامه های شهرداری ارائه خواهد داد.

  اشکالات مهم در طرح اقدام ملی مسکن کشور

  خدمات مشاوره ثبت اسناد

  آگاهی عمومی از حقوق ثبت اسناد،املاک و آثار از اهمیت فراوانی برخوردار است و موجب کاهش دعاوی ثبتی و ملکی و در نتیجه کاهش مراجعات مردم به مراجع قضایی می گردد. شرکت مهندسین مشاور خشت طلایی در زمینه ثبت اسناد قادر به ارائه خدمات مشاوره رایگان می باشد.

  خدمات مشاوره در زمینه سیستم های سرمایش و گرمایش

  گــروه صنعتــی تجهیــزات طالیی بــا بیش از 10 ســال ســابقه درخشــان در زمینــه فروش، نصب و راه انــدازی و خدمات پس از فروش سیســتم های تهویــه مطبــوع خانگــی و صنعتــی آمــاده ارائــه خدمــات فنــی، مشــاوره و اجرای کامــل موتورخانه و همچنین تامین قطعات یدکــی و لوازم مصرفی انواع سیستم های تهویه مطبوع در سراسر ایران می باشد.

   همچنیــن ایــن شــرکت بــا بهره مندی از همکاری کادر فنــی مجــرب آمــاده عقــد قــرارداد هــای ســرویس و نگهــداری موتورخانــه و سیســتم های تهویــه مطبــوع مراکــز تجــاری، مجتمــع هــای مســکونی و … به صورت دوره ای می باشد.

  خدمات مشاوره در زمینه پمپ و تجهیزات جانبی

  گــروه فنی و مهندســی تجهیــزات طلایی با داشــتن دانــش فنی و تجربه در زمینه تولید و فروش ماشــین آالات صنعتی ،سیســتم های آب رسانی و آتــش نشــانی، تجهیــزات اســتخر ، ســونا و جکــوزی و گیربکــس بــا حــذف واســطه ها و فروش به صورت مستقیم به مشــتریان، توانسته است به عنوان مجموعه ای کامل با گروهی متعهد و کارآزموده در خدمت مشتریان باشد.

   هدف مجموعه مهندسی تجهیزات طلایی حذف واسطه ها است . گروه مهندسی تجهیزات طلایی با داشــتن واحد تولیدی، عملیات کوپل کاری، دیــزل ژنراتور، پمپ های دنده ای، منابع کوئل، مبدل و  تولید بســیاری از محصولات مــورد نظــر را انجــام می دهــد کــه باعــث کاهــش قیمــت هــا بــه نفــع مشــتری می شــود. همچنیــن واحد تولیــدی این مجموعــه مجهز بــه انواع دســتگاه های ضروری اعــم از جرثقیل،گیربکــس، اطــاق رنــگ، جوشــکاری و … می باشــد؛ همچنین بوســتر پمپ هــای آبرســانی و آتشنشــانی بــه صــورت تخصصــی در ایــن واحــد تولید می شود .

  خدمات مشاوره طراحی

  گروه مهندسین خشت طلایی با بیش از 30 سال سابقه و حائز رتبه یک طراحی و خدمات مهندسی در دپارتمان های مختلف با کادر مجرب و متخصص مفتخر است که در زمینه طراحی انواع ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری و … با کارفرماهای متعددی مشارکت داشته و آثار ارزشمندی خلق کرده است.

  انجام کلیه امور خدمات مهندسی شامل طراحی فاز 1 فاز2 ( معماری ، سازه ، تاسیسات ، مکانیک )

  • طراحی نما با تاییدیه شهرداری
  • طراحی داخلی و دکوراسیون
  • طراحی سه بعدی
  • نظارت و اجرا
  • طراحی لنداسکیپ و محوطه سازی و …
  خدمات مشاوره

  روند طراحی فضا و شکل گیری فرم بنا با توجه به درخواست و ایده آل های کارفرما امر بسیار مهمی است که خوشبختانه گروه فنی و مهندسی این شرکت تا کنون با ارائه بهترین ایده های طراحی، رضایت کارفرمای انواع پروژه های ساختمانی را جلب نموده است.

  مشارکت در ساخت، فروش و تامین مصالح

  شرکت مهندسین مشاور خشت طلایی با بیش از 30 سال سابقه در حوزه بازسازی و نوسازی آماده عقد قرارداد با سرمایه گذاران جهت مشارکت در ساخت انواع پروژه های ساختمانی و یا فروش واحدهای ساخته شده می باشد که فعالیت خود را در زمینه بین المللی در جهت خرید ملک یا سرمایه گذاری و اخذ شهروندی کشورهای اروپایی و اقامت حوزه خلیج فارس در قالب خدمات بین المللی ارائه می دهد.

  این شرکت همچنین آمادگی خود را جهت تامین مصالح و تاسیسات ساختمانی با مرغوب ترین کیفیت و مناسب ترین هزینه برای انواع پروژه های ساختمانی داخل و خارج از کشور اعلام می دارد.